Recitační soutěž v Židlochovicích

 

Ve středu 29. 3. 2023 proběhla v Židlochovicích recitační soutěž v rámci ÚMS.

Zúčastnilo se celkem 86 dětí z těchto škol: Blučina, Hrušovany, Nosislav, Přísnotice, Unkovice, Vojkovice, Žabčice a Židlochovice. Ve školách nejdříve proběhla třídní i školní kola, z nich byli vybráni 3 nejlepší recitátoři v každé kategorii, kteří se zúčastnili soutěže v Židlochovicích. Slyšeli jsme spoustu krásných básniček a každý recitátor si odnesl sladkou odměnu a pochvalu.

 

Naši žáci se umístili skvěle a navázali na výborné výsledky z loňského roku.

1. ročník :

3. místo: Kristýna Láčíková

3. místo: Kristýna Denková

 

3. ročník :

1. místo: Marcela Tarczewska

2. místo: Rostislav Sidorov

 

4. ročník:

3. místo: Ondřej Karásek

 

Všem dětem gratulujeme a už teď se těšíme na další úspěšnou reprezentaci naší školy.